System komunikacji z pacjentami

w placówkach medycznych

Ile tracisz gdy pacjent nie przychodzi
na umowioną wizytę?

Rentowność każdego gabinetu uzależniona jest od efektywności wykorzystania czasu jaki zostanie poświęcony na ralizację usług medycznych. Co jednak dzieje się, gdy pacjent nie pojawia się na umówionej wizycie? Czas pracy lekarza, który zarezerwował 30 lub 60 minut dla pacjenta staje się czasem bezproduktywnym - nie przynosi zysku. Mede.pl usprawnia komunikację z pacjentem i przynosi dodatkowe oszczędności.

Uruchomienie i wsparcie

Uruchomienie systemu mede.pl nie wiąże się dla Państwa z przebudową strony internetowej. Jedynym wymogiem jest wstawienie na stronie www linka w menu lub grafiki linkującej do indywidualnej strony rejestracji np. www.nazwaprzychodni.mede.pl.

Nasz dział IT zajmie się dostosowaniem wyglądu witryny rejestrującej tak, by stanowiła ona powiązanie z posiadaną przez Państwa stroną www. Przeszkolenie z obsługi odbywa się telefonicznie – konsultant dostarcza uprzednio elektroniczną wersję przewodnika (PDF), prowadzi pracownika rejestracji przez wszystkie fazy rejestracji, sprawdzając czy wszystkie operacje wykonywane są poprawnie. Szkolenie Państwa pracownika trwa około dwóch godzin. Łączny czas uruchomienia systemu od chwili podpisania umowy wynosi około 1,5 tygodnia.

W razie potrzeby, służmy też fachową pomocą w ramach opieki serwisowej.

Zadzwoń: (81) 534 26 66

Zapytaj o szczegóły